promocja-kasy-fiskalne-lublin

Promocje cenowe na urządzenia fiskalne

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych cen na urządzenia fiskalne!

Kasa fiskalna Innova Presto

kasy-fiskalne-lublin

Kasa fiskalna dedykowana jest dla punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych. Urządzenie współpracuje z szeregiem peryferialnych urządzeń wspierających a dzięki niewielkim gabarytom może sprawić się równie dobrze w warunkach mobilnych. W tym celu kasa wyposażona została w wydajny akumulator, kabel zasilający z zapalniczki samochodowej i pokrowiec na ramię.

Dowiedz się więcej o promocji

Kasa fiskalna Elzab Mini E

kasy-fiskalne-lublin

Elzab Mini E zdaniem ekspertów to kasa fiskalna, która znakomicie sprawdza się w pracy w placówkach wystawiających powtarzające się w treści paragony. Kasa świetnie sprawdza się w firmach usługowych oraz niewielkich placówkach handlowych. Moduł kopii elektronicznej paragonów pozwala zmieścić na karcie microSD nawet do miliona paragonów!

Dowiedz się więcej o promocji

Drukarki fiskalne Posnet Thermal XL

drukarki-fiskalne-lublin

Urządzenie jest najmniejszą stacjonarną drukarką fiskalną, która zapewnia sprawne i szybkie drukowanie grafik oraz kodów 2D nie tylko na paragonach, ale też i fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych. Nowoczesny design idzie w parze z wysoką funkcjonalnością i sprawdzonymi rozwiązaniami, które użytkownicy poprzednich modeli drukarek Posnet znają doskonale.

Dowiedz się więcej o promocji