Noworoczne promocje

Nowy Rok to czas postanowień. Jedni chcą zrzucić zbędne kilogramy, drudzy zrobić coś ze swoim życiem a jeszcze inni zacząć oszczędzać. My też chcemy się zmienić i jeszcze lepiej pomóc w prowadzonej przez Ciebie działalności. Dlatego przygotowaliśmy promocje idealne na noworoczne postanowienia.

Odchudzanie

kasy-fiskalne-novitus

Jeżeli marzysz o odchudzaniu, w tym przede wszystkim swojego stanowiska sprzedażowego, zdecydowanie powinieneś sięgnąć po kasę fiskalną Novitus Nano E. Zrzucisz zbędne kilogramy do absolutnego minimum, czyli dokładnie do 0,65 kg. Wyszczuplisz stanowisko obsługi klienta bez obaw o uszczuplenie funkcjonalności. Filigranowe urządzenie posiada smukłą sylwetkę, która doskonale maskuje jej wilczy apetyt na aż 3000 pozycji w bazie towarowej. Zdrowy tryb życia dodatkowo pobudza ją do ciągłego ruchu, dlatego będzie nieustannie towarzyszyła Ci w pracy mobilnej.

Czytanie

skaner-kodow-kreskowych

Wiadomo, jesteśmy narodem analfabetów, czytamy tylko nagłówki gazet i postów w newsfeedach mediów społecznościowych. Jeżeli więc i Ty pragniesz więcej przeczytać w tym roku, a po prawdzie nie masz sobie nic do zarzucenia w tej kwestii, aczkolwiek wolałbyś usprawnić skanowanie towarów i produktów, możesz spokojnie sięgnąć po skaner kodów kreskowych Honeywell Voyager 1250g. Może nie przeczyta Bułhakowa czy Prusa, ale za to pochłania w największym skupieniu grube tomiszcza kodów kreskowych, w tym 1D i GS1 DataBar. Skaner najlepiej czuje się w bibliotekach, ale sprawdzi się również w biurach, magazynach, czy sklepach. Swoim cyklopim okiem obejmie nawet kody kreskowe z odległości 44 cm!

Więcej ruchu

kasa-fiskalna-biala

Sport to zdrowie. Dla dbających o kondycję mamy kasę fiskalną Farex Perła E – można uprawiać z nią jogging i prowadzić przy okazji sprzedaż. Urządzenie posiada małe wymiary, z łatwością obsługuje się je jedną ręką, jak również może pokonywać długie dystanse i maratony dzięki wydajnemu akumulatorowi (Li-Ion 1050 mAh, wydruk ponad 900 paragonów). Kasa może nie posiada Endomondo, ale może pochwalić się swoimi wynikami na elektronicznej kopii paragonów (karta microSD). Wszystko to sprawia, że urządzenie sprawnie dotrzymuje kroku w sprzedaży na foodtrackach, bazarach, czy w handlu obwoźnym i wielu innych mobilnych sytuacjach.

 

Mamy nadzieję, że spodobały Ci się nasze promocje. Jeżeli poszukujesz czegoś innego, sprawdź, czy przypadkiem nie posiadamy tego w ofercie lub skontaktuj się z naszym handlowcem. Życzmy również wytrwałości w noworocznych postanowieniach!