esklep

Kupuj online

Rozsiądź się wygodnie w fotelu i znajdź dla siebie idealną kasę fiskalną, drukarkę lub oprogramowanie. Wszystko za sprawą naszego sklepu internetowego esklep.netrix.com.pl.

Dlaczego esklep?

esklep

Szybko, tanio, wygodnie

Produkty dostępne są od ręki, zapewniamy krótki czas realizacji oraz szczegółowe informacje o każdej pozycji sklepowej. Dysponujemy starannie wyselekcjonowanym asortymentem polecanym przez wielu zadowolonych klientów z różnorodnych branż.

serwis

Serwis w całym kraju

Gwarantujemy fachową pomoc serwisantów na terenie całego kraju dzięki współpracy wyłącznie z zaufanymi i sprawdzonymi podwykonawcami. Możesz więc liczyć na szybką i rzetelną pomoc bez obaw o utratę kosztów z powodu wyłączenia zepsutego urządzenia z tymczasowego użytku.

help-desk

Help Desk

Nigdy nie zostajesz sam ze swoim problemem – zyskujesz wsparcie telefoniczne i pomoc zdalną naszych serwisantów. Potrzebujesz pomocy? Dzięki wideokonferencji (TeamViewer) wspólnie ustalimy przyczynę usterki jak i pomożemy w rozwiązaniu Twojego problemu.

szkolenia

Szkolenia z obsługi online

Powiemy Ci krok po kroku jak należy obsługiwać urządzenie lub korzystać z oprogramowania. Uczysz się tyle czasu, ile potrzebujesz a my odpowiadamy na wszystkie Twoje pytania dotyczące obsługi i korzystania z zakupionego u nas urządzenia lub oprogramowania.

zwrot

Czas na zwrot 14 dni

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) masz 14 dni kalendarzowych na zwrot zakupionego towaru bez podawania przyczyny. Tak mówi prawo, tak mówimy i my, ale dopowiemy jeszcze, że kontaktując się z naszym przedstawicielem uzyskasz zawsze cenne porady i podpowiedzi, dzięki którym wybierzesz właściwe urządzenie, którego nie będziesz musiał zaraz zwracać 🙂

Przekonaj się, że naprawdę warto!

Decydując się na zakupy online możesz stać się szczęśliwym posiadaczem nowoczesnego urządzenia lub oprogramowania i usprawnić obsługę klienta w swojej firmie. Zapewniamy, że kupując u nas zawsze możesz liczyć na pełen wachlarz usług posprzedażowych bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz. Gwarantujemy pełną obsługę w najniższej cenie. Wszystko po to, abyś mógł rozwijać swój biznes!

esklep