Kwiecień-plecień, bo przeplata – Elzab, Posnet, wyprz bogata!

Wiosna w pełni, więc pora na czyszczenie magazynów. Tym razem proponujemy kilka urządzeń fiskalnych marek Posnet i Elzab, które wprowadzą wiosenny nastrój na każdym stanowisku sprzedażowym.

Posnet Thermal HS EJ

drukarki fiskalne lublin

Ta drukarka fiskalna ociepli wygląd Twojego stanowiska sprzedaży swoim nowoczesnym designem. Konkurencja zzielenieje z zazdrości a klienci już zawsze będą żegnać sprzedawców kwiecistym uśmiechem dzięki szybkiej i sprawnej obsłudze. Urządzenie drukuje paragony z prędkością 47 linii/s, czyli szybciej niż przelatujące jaskółki. Baza towarowa pojemna niczym ul pozwala zmieścić aż 250 000 PLU. Żeby wszystko było jasne jak słońce, całości konstrukcji dopełnia alfanumeryczny wyświetlacz LCD (4 x 20 znaków) z regulacją kontrastu i podświetlenia.

Drukarka dostępna jest w dwóch wersjach:

  • z obcinaczem: 2799 2100 zł netto,
  • bez obcinacza: 2699 1960 zł netto.

Dowiedz się więcej lub zamów: esklep.netrix.com.pl.

 

Posnet Thermal FV EU

drukarki fiskalne lublin

Kolejna ciepła pozycja, która wybudzi z zimowego snu Twoje stanowisko sprzedaży i obsługi klienta. Gdyby w ulach pszczoły korzystały z drukarek fiskalnych, z pewnością byłaby to Thermal FV EU. Urządzenie dedykowane jest dla hipermarketów, stacji benzynowych, lokali gastronomicznych, czyli dla placówek charakteryzujących się dużym natężeniem klientów. Dodatkową zaletą jest możliwość drukowania faktur VAT oraz NIP-u nabywcy w części fiskalnej paragonu.

Cena: 2499 1800 zł netto.

Dowiedz się więcej lub zamów: esklep.netrix.com.pl.

Elzab K10

kasy fiskalne lublin

Jeśli jesteś pracowity jak mrówka lub latasz od ula do ula, z pewnością docenisz atuty kasy fiskalnej Elzab K10 dedykowanej do pracy w warunkach mobilnych. Nowoczesna i wzmocniona konstrukcja zapewnia ochronę przed wstrząsami i zalaniem, a panel dotykowy działa intuicyjnie i bardzo szybko. Przyjemna w dotyku jak ciepły letni deszcz a przy tym nie wyślizguje się z ręki dzięki antypoślizgowej obudowie. Kasa posiada 7 stawek VAT, 3000 PLU oraz nazwę towaru na 40 znaków.

Cena: 1299 1100 zł netto.

Dowiedz się więcej lub zamów: esklep.netrix.com.pl.

 

Elzab Mini E

kasy fiskalne lublin

Skowronka pieśń, to o wiośnie wieść, a ta niesie dla usługodawców, lekarzy, prawników, lekarzy weterynarii, doradców podatkowych i małych placówek handlowych same dobre informacje o kasie fiskalnej Elzab Mini E. Dokładnie 3071 PLU, funkcja easy load, 34 znaki w nazwie towaru oraz możliwość pracy stacjonarnie, jak i w warunkach mobilnych (czas pracy akumulatora bez zasilania do 10 godzin – na majówkę jak znalazł). Całości konstrukcji dopełnia intuicyjna klawiatura modułowa wyposażona w 30 klawiszy wielofunkcyjnych z możliwością ich definiowania.

Cena: 1290 1150 zł netto.

Dowiedz się więcej lub zamów: esklep.netrix.com.pl.

 

kasy fiskalne lublin