Drukarki paragonowe w ofercie Netrix

Dbając o ciągły rozwój oferty asortymentowej oraz pragnąć wyjść naprzeciw potrzebom Klientów, firma Netrix wzbogaciła katalog urządzeń fiskalnych o kilka modeli drukarek paragonowych.

Drukarki paragonowe wykorzystywane są w branży gastronomicznej i usługowej, czyli wszędzie tam, gdzie przydaje się szybkie drukowanie paragonów niefiskalnych, biletów czy etykiet dla klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebna jest drukarka termiczna z modułem Wi-Fi, czy też stylowa boniarka do zamówień dla gastronomii, w tej kategorii znajdziesz potrzebne urządzenia sprawdzonych i zaufanych marek i producentów.

Znajdziesz tutaj m.in. świetnie prezentujące się modele Q3X, drukarki termiczne Citizen, drukarki niefiskalne, jak również i modele drukarek dedykowane dla nowoczesnych terminali marki Aures. A może pracujesz w terenie i potrzeba Ci drukarka mobilna? Mamy dla Ciebie mini drukarki z Wi-Fi, jak i z modułem Bluetooth, które świetnie sprawdzą się w każdym terenie ze względu na wysoką kulturę pracy, wydajny akumulator, czy kompaktowe wymiary. Idealne rozwiązanie dla handlowca, przedstawiciela, czy kierowcy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.